Giriş yapmadınız.

mutilcesi

Editör

• "mutilcesi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mutilcesi"

Meslek: Editör

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, November 28th 2017, 3:38pm

Mut’un Sesi’nde Görev Değişimi

MUT’UN SESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Mut’ta yayın yapan Mut’un Sesi Gazetesi’nde görev değişimi yapıldı. Gazetenin Yazı İşleri Müdiresi Fatma Gürdal Orakçı’nın emekli olmasıyla, gazetenin muhabirlerinden Mehmet Gürbüz, gazetenin Yazı İşleri Müdürü oldu.

MUT’UN SESİ, GÜRBÜZ’E EMANET

2007 yılından bu yana Mut’un Sesi Gazetesi’nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Fatma Gürdal Orakçı, emekliye ayrıldı. Orakçı’nın emekli olmasının ardından boşalan Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevine, gazetenin kuruluşunda Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürütmüş olan ve Mut’ta yıllardır gazetecilik yapan Mehmet Gürbüz getirildi.

EMİN ELLERE TESLİM EDİYORUM

Uzun yıllar Mut’un Sesi’nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğünü başarıyla yürüten Fatma Gürdal Orakçı, devir-teslim töreninde yaptığı açıklamada; “Uzun yıllar Mut’un Sesi Gazetesi’nde çalıştım ve buradan emekli oldum. Mut’un Sesi Gazetesi ailesi içerisinde yer almaktan her zaman büyük mutluluk duydum. Gazetemiz Sahibi ve birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Çok güzel günlerimiz geçti onlarla. Görevi devralan Mehmet Gürbüz arkadaşımız da bu görevi daha önce yürütmüş, tecrübeli bir arkadaşımız. Başarılı olacağına inancım tam” dedi.

Görevi emin ellere teslim etmenin huzurunu yaşadığını ifade eden Orakçı, Gürbüz’e başarılar diledi.

HALKIN SESİ OLACAĞIZ

ATATÜRK ÇİZGİSİNDEYİZ

Yıllar sonra yeniden Mut’un Sesi’ne Sorumlu Yazı İşleri Müdürü olan Mehmet Gürbüz ise, başarılı hizmetleri nedeniyle Orakçı’ya teşekkürlerini iletti.

Gürbüz, “Bu bir bayrak yarışı. Şimdi bu onurlu bayrağı tekrar devralmanın heyecanını yaşıyorum. Basın; ülkelerin gelişebilmesi, ileri gidebilmesi ve iyi yönetilebilmesi için vazgeçilmez bir unsur. Halkın sesinin geniş kitlelere duyurulmasında, ayrıca yönetici konumundaki kişi veya kurumların düzgün çalışmasında büyük önem taşıyan bir görev. Bizde bu görevi, mesai arkadaşlarımızla birlikte yaraşır şekilde yerine getirmek için çalışacağız; halkın sesi olmaya gayret göstereceğiz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Atatürk’ün çizdiği yoldan şaşmadan, onun ilke ve devrimleri ışığında yayın politikamıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Mut RengaRenk Haber Servisi
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

Şu anda sizin dışınızda 2 kullanıcı bu konuyu geziyor:

2 Misafir

Counter:

Hits heute: 1,783 | Hits gestern: 0 | Hits Tagesrekord: 32,785 | Hits gesamt: 9,651,115 | Klicks heute: 13,149 | Klicks gestern: 0 | Klicks gesamt: 111,692,792 | Alter (in Tagen): 2,332.52 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats