Giriş yapmadınız.

1

Thursday, November 30th 2017, 2:57am

Adobe photoshop, Adobe premiere, Corel videostudio microsoft excel, microsoft word programlarının kullanımı

Bu anlatımda HDV formatında kasete görüntü çekilen kameralarda kasetten HD 1080 görüntü (Cam gibi görüntü) usb flash bellek veya hardiske nasıl aktarılır anlatmaya çalıştım. Sony HVR-DR60 cihazı ile kasetli HDV kameralarda hardiske kayıt nasıl yapılır konusu işlenmiştir

Bu anlatımda günlük hayatta sıkça karşılaştığımız kamera pikseli, video çözünürlükleri, ölü piksel, fps (frame per second) ve bitrate nedir anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Bu anlatımda Profesyonel video düzenleme programı olan Adobe premiere pro yu nereden indiririz, nasıl indiririz ve full nasıl yaparız sistem gereksinimleri, video geçişleri, video efektleri, neblue fx, boris fx
red giant, trapcode particular nasıl eklenir.

Bu anlatımda Profesyonel video düzenleme programı olan Adobe premiere pro ile neler yapabiliyoruz, performans ayarları nasıldır, panellerle çalışmak, çalışma alanı oluşturmak, panelleri özelleştirmek, ve giriş seviyesinde yeni proje açmak, kayıtlı projeyi çağırmak, premiereyı hızlandırmak, gereksiz dosyaları silmek nasıl yapılır anlatmaya çalıştım. Youtuber video düzenleme programı olarakta biliniyor.Faydalı olması dileğimle.

Bu anlatımda Adobe Premiere Pro cc 2017 programıyla video geçişlerini nasıl yaparız.Geçiş süresinin ayarlanması,varsayılan geçişler ve toplu geçiş komutu nasıl kullanılır ayrıca video efektleri paketleri boris fx, trapcode, red giant, prodad hakkında bilgiler verilmiştir.en çok kullanılan efektler gösterilmiştir.

Video düzenleme programı olan Corel videostudio Pro x8 ile video geçişleri, filtreleri nasıl uygulanır anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

GOOGLE HARİTALARIN KULLANIMI
Sokak görünümü bakmak
Mesafe ölçmek
İki mesafe arası yol tarifi
İşyeri işaretlemek
Bulunduğumuz yeri öğrenmek
Resim eklemek ve yorum yazmak
Uydu görüntüsüne bakmak
Yazıcıda yazdırmak
Yerel rehber olarak katılmak, puan vermek konuları işlenmiştir.

Excel dersleri, microsoft excel 2007 kullanımı nasıl yapılır, excel uygulamasında proğramı açma, kaydetme, pencere dondurma,hazır şablonları kullanma, düğün masrafı ve aile bütçesi hesaplama ayrıca word art ile dekoratif yazılar yazma nasıl yapılır anlatmaya çalıştım

Bu anlatımda microsoft office excel kullanımı,Excelde Grafik çizimi, pratik excel dersleri, pasta grafik, sütun grafik, çizgi grafik nasıl çizilir ve nasıl biçimlendirilir anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Bu anlatımda Microsoft office word programının pratik bir şekilde kullanımı anlatılmaktadır.Konu içerisinde yazı tipi,yazı boyutu yazı rengini değiştirme sayfa yapısını ayarlama, baskı önizleme ayarları, yazıcıdan çıktı alma kenar boşluklarının ayarlanması v.b konular işlenmiştir.

Dilekçe nedir, dilekçe nası yazılır dilekçe yazarken hangi kurallara uymamız gerekir Okula devamsızlık yapan öğrencinin dilekçe örneği resmi daireye dilekçe vermek konusu işlenmiştir. Faydalı olması dileğimle

Bu anlatımda Adobe photoshop programında Fotoğraflarımızın üzerine gül efektlerini nasıl uyguluyoruz anlatmaya çalıştım.Faydalı olması dileğimle.

Bu anlatımda adobe photoshop programında fotoğraflarımıza uygulayabileceğimiz bokeh overlays efektleri ve havai fişek efektleri hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats