Giriş yapmadınız.

mutilcesi

Editör

• "mutilcesi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mutilcesi"

Meslek: Editör

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, January 3rd 2018, 4:22pm

Ekmekten sigara izmariti çıktı

Ekmekten sigara izmariti çıktı

Mut'ta bir vatandaşın Market’ten aldığı ekmeğin içinden sigara izmariti çıktı

Olay, Mut'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir vatandaş, evine giderken bir marketten ekmek aldı. Aldığı ekmeği evde yemek için sofraya koyan şahıs, ekmekteki sigara izmaritini fark etti.

Market’ten aldığı ekmeğin ilçe merkezindeki bir fırında üretildiğini öğrenen vatandaş, yaşadığı olayı şu şekilde anlattı, “Eve giderken bir marketten ekmek aldım. Eve gelip ekmeği yemek için ucundan kopardığımda ekmeğin içinde sigara izmariti çıktı. Markete gittim, o da fırından aldığı yeri söyledi. Benden ekmeği geri aldılar. Ekmeğin ilçe merkezinde bir fırında üretildiğini söylediler. Gerekli mercilere durumu söyledim. Ayrıca Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne de şikayette bulundum” dedi.

Vatandaş, "daha önce de aldığım ekmeğin içinde sinek çıktı. Şimdi de ekmeğin içinden sigara izmariti çıkması bardağı taşıran son damla oldu. Artık ekmek yiyemez oldum. Bu konuda yetkilileri göreve davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Hasan Çetin
mutilcemiz_logo

mutilcemiz