Giriş yapmadınız.

mutilcesi

Editör

• "mutilcesi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mutilcesi"

Meslek: Editör

• Özel mesaj gönder

1

Friday, January 5th 2018, 8:22pm

Mut'taki fırınlarda sıkı denetim

MUT’TAKİ FIRINLARDA SIKI DENETİM

Mut’ta faaliyet gösteren fırınlara sıkı denetim.

Mut'ta bir vatandaşın Market’ten aldığı ekmeğin içinden sigara izmariti çıkması üzerine "Ekmekten sigara izmariti çıktı" başlıklı yayımladığımız haberimizden sonra Mut Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ve Mut Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne bağlı birimler harekete geçti.

Mut Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ve Mut Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne bağlı birimler Mut'ta faaliyet gösteren fırınlarda hijyen ve gramaj kontrolleri yaptı.

Denetimler ile ilgili görüşünü aldığımız vatandaşlar, "Bu tür denetimler sadece yapılan bir haber sonrasında değil aksine Mut halkının sağlığı için sürekli hale getirilmelidir. Mut Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerin ve Mut Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne bağlı birimlerin fırınlarda hijyen ve gramaj kontrollerinin kalıcı olmasını istiyorum“ diyor.

Mutilcemiz.Net Haber Servisi
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

Şu anda sizin dışınızda 2 kullanıcı bu konuyu geziyor:

2 Misafir

Counter:

Hits heute: 5,380 | Hits gestern: 3,202 | Hits Tagesrekord: 32,785 | Hits gesamt: 9,884,433 | Klicks heute: 11,435 | Klicks gestern: 25,071 | Klicks gesamt: 112,496,239 | Alter (in Tagen): 2,368.88 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats