Giriş yapmadınız.

mutilcesi

Editör

• "mutilcesi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mutilcesi"

Meslek: Editör

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, February 7th 2018, 10:16pm

Mut İdman Yurdu hakem kurbanı

MUT İDMAN YURDU HAKEM KURBANI

Bölgesel Amatör Ligde Mut İdman Yurdu Belediye spor: 1- Ereğli Belediye Spor: 2

Spor Toto Bölgesel amatör Lig 7. Grupta mücadele eden Mut İdman Yurdu Belediye Spor, Ligin ikinci yarısında sahasında Ereğli Belediye Spora 2-1 mağlup oldu.

Mut Şehir Stadı'nda oynanan maçı Denizli bölgesinden Cihan Yurdagül, Tayfun Topuzayak, İbrahim Ethem Potuk ve Oğuz Kaan Türkdoğan dörtlüsü yönetti. Karşılaşmanın 12 ve 17. dakikalarında Ereğli Belediye spordan Osman ve Mehmet’in attığı golle rakip takım 2-0 öne geçti. İlerleyen dakikalarda Mut İdman Yurdu Belediye Spor’dan Emre’nin golüyle rakip takımın 2-1 üstünlüğüyle ilk yarı tamamlandı.

İlkyarı ve ikinci yarıda iyi niyetini rakip takıma uygulayan hakem seyircileri çileden çıkardı. Mut İdman Yurdu futbolcuların isteksiz oynadığı ve önceki maçlara göre üstünlük sağlayamadığı maçta, Mut İdman Yurdu takımının net 2 penaltısı ve nizami 1 golü de verilmedi.

Karşılaşmanın geri kalan 45 ve 5 dakikada uzatmada Mut İdman Yurdu sahasında 2-1 yenilmekten kurtulamadı.

Mut İdmanyurdu Belediye Spor Teknik direktörü Okan Kopan karşılaşmayı şu şekilde değerlendirdi:

"Bugün oynadığımız Ereğli spor maçında aldığımız mağlubiyetin üzüntüsünü çok derinden yaşamaktayız... Pazar günü oynadığımız Bucak maçı çok tempolu geçti bizi fiziksel olarak gerçekten yordu Ve tabi buna 8 saat yolculuğuda katarsak ciddi anlamda oyuncularımızın üzerine yük yüklendi tabiki bugünkü aldığımız sonuca mazeret olarak bunları anlatmıyorum..

Ne ben nede oyuncularım hiçbirzaman mazeretler ile önümüze bakmadık sadece zor bir periyottan geçiyoruz birde buna şanssız bir günü ekler isek mağlubiyet kaçınılmaz oldu.. Hakemler ile ilgili artık konuşmak istemiyorum bunları yöneticilerimiz gerekli mercilere iletecektir eminim ama birşey değişeceğini sanmıyorum siyasi lobiniz ne kadar yüksek ise şampiyon olmanız ya da futbolda sonuç almanız çok kolay oluyor...
Uzun lafın kısası haftasonu bu sezonun en önemli maçlarından biri olan Anamur maçını oynayacağız... Gereken ne ise yapılacağını şahsım adıma taraftarlarıma teminat verebilirim... Buralara kadar gururla yürümemizi sağlayan futbolcu kardeşlerimize sonuna kadar destek vermek şuan yapılabilecek en doğru hareket olsa gerek... Çünkü bu oyuncu topluluğu bunu sonuna kadar haketmektedirler.. Mut i.y.bld spor ailesine bizi sonuna kadar desteklemelerini buna layık olacağımızın garantisini verebilirim.."

Hasan Çetin
Mutilcemiz.Net Haber Servisi
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

Counter:

Hits heute: 888 | Hits gestern: 5,081 | Hits Tagesrekord: 32,785 | Hits gesamt: 10,790,298 | Klicks heute: 2,690 | Klicks gestern: 14,852 | Klicks gesamt: 115,542,470 | Alter (in Tagen): 2,522.21 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats