Giriş yapmadınız.

mutilcesi

Editör

• "mutilcesi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mutilcesi"

Meslek: Editör

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, May 2nd 2018, 2:20pm

Mut’lu milletvekili aday adayları ortaya çıkıyor

MUT’LU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI ORTAYA ÇIKIYOR

İşte AKP’nin aldığı 24 Haziran 2018 erken seçim kararından sonra ortaya çıkan Mut’lu milletvekili aday adayları.

16 yıllık AKP iktidarının 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacağına ilişkin erken seçim kararının kesinleşmesinden sonra Partilerin aday adayları tabi ki merak konusu oldu. Bu anlamda erken seçim süreci hızla sürerken Mut’lu milletvekili aday adayları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

İşte 24 Haziran 2018 Mut’lu milletvekili aday adaylarının açıklamaları:

Ahmet YORGUN: Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı
Değerli dostlarım,
Yoldaşlarım,
Sevgili Mut’lular!
Emekler, bilgiyle, tecrübeyle tüm yurttaşlarımızı kucaklamak üzere sizlerin milletvekiliniz olmak üzere aday adayıyım.
Saygılar, sevgiler…

Mehmet SAYDAM: Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı

Değerli Dostlarım!
Sizlere güvenerek, partimizin ve Genel Başkanımızın vereceği her türlü görevi başarıyla yerine getireceğime inanarak, Milletvekili Aday Adaylığı için başvurumu yaptım.
Sizleri saygıyla selamlıyorum.

Volkan ŞEKER: Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı

27. Dönem milletvekili aday adaylık başvurumuzu yaptık, Liderimizi ziyaret ettik.

Mehmet Erdak DURNA: Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Aday Adayı

Çıkmış olduğum bu yolda insan sevgisi, millet sevgisi, vatan sevgisi ve bayrak sevgisi her şeyin önündedir. Bu aziz milletin dostu, vatanın hizmetkarı olmaya talibim.
65 bin nüfuslu ilçemizin yıllardır bir vekil çıkaramamasının eksikliğini sizlerle birlikte yaşıyorum. Ben bu özleme son vermeye talibim. Bu yolda sizlerin dostluğuna, arkadaşlığına, kardeşliğine ve desteğinize talibim. Hiç kimseyle hiç bir pazarlık etmeden, kimin nerede nasıl durduğuna bakmadan, sıralamada yer alsam da almasam da azimle çalışacağım. Ferman milletin derdi bizimdir. Hakkın emrinde milletin hizmetindeyim.

Mutilcemiz.Net yönetimi olarak Mut'lu milletvekili aday adaylarımza başarılar dileriz.
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

Counter:

Hits heute: 168,389 | Hits gestern: 46,405 | Hits Tagesrekord: 168,389 | Hits gesamt: 11,170,805 | Klicks heute: 829,294 | Klicks gestern: 277,171 | Klicks gesamt: 117,292,536 | Alter (in Tagen): 2,636.86 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats