Giriş yapmadınız.

Adabey

Yönetici

• "Adabey" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Adabey"

Meslek: Sosyal Pedagog/Danışman

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, June 9th 2018, 7:32pm

Mehmet AKPINAR

Değerli Üyelerimiz
Değerli Mutlular
Değerli Okurlar

Sayın Mehmet AKPINAR yazar kadromuza dahil oldu.
"İMBİKTEN SÜZÜLENLER" başlığı altında düzenli olarak yazacağı köşe yazılarını buradan takip edebileceksiniz.
Aramıza katıldığı ve bizden desteklerini eksik etmediği için kendisine hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyoruz.

Hoş geldiniz sayın Mehmet AKPINAR
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

• "Mehmet ÜNLÜ" bir erkek

Meslek: Emekli

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, June 9th 2018, 11:14pm

Hoşgeldiniz

"Yerelden evrensele mutlu olmak bir ayrıcalıktır diyen,Mut'un dişa açılan kapısı kabul edilen mutilçemiz.net sitesi yazar kadrosuna katılmış olmanıza çok sevindim.
Gönlünde memleket sevgisi,
Yüreğinde Mut sevdası olan,Mut'u ve Mersın'i çok iyi bilen ve tanıyan, liseden bu yana arkadaşım olan Mehmet beyin yazı ve şiirleri sitemiz okuyucuları tarafından sevilerek takip edileceğini ümit ediyorum.

"Yazmak,yarına doğru akmaktır,
Yazmak,başka bir gözle bakmaktır,
Yazmak,yüreği kağıda kanatmaktır.
Yazmak,duvara yazmak,gönüllere yazmak,
Bir'e yazıp binlere ulaşmak.
Yazmak ,,illaki yazmak..
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

• "mehmet akpınar" bir erkek

Meslek: Mühendis

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, June 9th 2018, 11:41pm

Teşekkür ederim Mehmet'ciğim. Kararınca kararınca yazmak, var olmak,ve hoş bir seda bırakmaktır gayemiz. senin yazılarını ilgiyle okuyorum. Ve seninle burada komşu olmaktan da ayrıca çok mutluyum.selamlar.

• "mehmet akpınar" bir erkek

Meslek: Mühendis

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, June 10th 2018, 9:29am

Uzun yıllardır takip ettiğim mutilcemiz.net ailesine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ülkemiz,Mut'umuz, Mut'lularımız ve tüm insanlarımız için düşüncelerimi,duygularımı ve hayallerimi imbik imbik damıtarak sizlere zaman zaman yazı ve şiir olarak sunmak istiyorum. Ülkemı,Mut'umuzu,milletimizi,Mut'lularımızı ve siz okuyucularımızı çok seviyorum.Beni sizlerle buluşturdugu için yöneticimize çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

Şu anda sizin dışınızda 1 kullanıcı bu konuyu geziyor:

1 Misafir

Counter:

Hits heute: 484 | Hits gestern: 8,976 | Hits Tagesrekord: 32,785 | Hits gesamt: 10,772,980 | Klicks heute: 3,184 | Klicks gestern: 19,829 | Klicks gesamt: 115,483,092 | Alter (in Tagen): 2,519.1 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats