You are not logged in.

Dear visitor, welcome to MUT İLÇEMİZ NET. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "mutilcesi.net" is female
  • "mutilcesi.net" started this thread

Occupation: Editör

• Send private message

1

Friday, June 27th 2008, 8:59pm

Esim Tarim Aletleri'nden bir ilk

İlçemizde çapa motoru imalatı yapan Eşim Tarım aletleri lşt. artık eğitim de veriyor.

Kullanıcı eğitimi ve iş güvenliği kapsamında Çapa Motoru (Bahçe El Traktörü) kullanım, bakım, teknik eğitim ve iş güvenliği konusunda kurs veren Eşim Tarım Aletleri Ltd.ti. İlk etapta tam 74 kişiye teknik destek sağladı.

Eşim Tarım Aletleri Ltş. Sahibi Celal Eşim ve teknik ekibi tarafından satış yaptığı il ve ilçelerde verilen kurs, hem teori hem de uygulamalı eğitimle gerçekleştirildi. Bilgisayar destekli olarak slâyt gösterisi, görsel anlatım ve bunlara ilave olarak yazılı dokümanlarla teori eğitimlerini alan vatandaşlar daha sonra uygulamalı eğitimlerini birebir çalışmalarla aldılar.

Kursiyerlerin almış oldukları eğitimle, teknik bilgi, bakım, kullanım ve iş güvenliği seviyeleri arttırılmış oldu. Eğitimleri sonrasında sınava tabi olan kursiyerlerden başarı gösterenler, eğitim sertifikasını almaya hak kazandılar.

Celal Eşim ve teknik ekibi tarafından anlatılan konuların öncelikli başlıkları, İş güvenliği önlemlerini alma, motor ve motor aksamına ilişkin bakım ve ayarları yapma, Çapa Motoru aktarma organlarının kontrol bakımını yapma, donanım sistemlerinin kontrol ve bakımı şeklinde idi.

Türkiyede bir ilk sayılabilecek bu çalışmayı yapan Eşim Tarım Aletleri Ltd. Şti. Sahibi Celal Eşim ve teknik kadrosu, Halka hizmetlerinin devam edeceğini belirtti.

• "mutilcemiz.net" is female

Occupation: Editör

• Send private message

2

Friday, June 27th 2008, 10:10pm

Cevap: Esim Tarim Aletleri'nden bir ilk

:) Celal Bey'e ve ekibine;bu egitici toplumsal duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum.Sayelerinde bilinçsiz kullanımlar azalacak.
Paylaşım için sağolun,emeğinize sağlık...

Sem 99

Trainee

• Send private message

3

Saturday, June 28th 2008, 2:28pm

güzel bir uygulama en azindan capa motoruyla yapilan kazalar önlenmis olur

haber icin tesekkürler

Counter:

Hits today: 87 | Hits yesterday: 2,542 | Hits record: 29,315 | Hits total: 3,532,319 | Clicks today: 2,144 | Clicks yesterday: 49,916 | Clicks total: 21,631,366 | Counter age (days): 1,132.07 | Counts since: Jul 27th 2011, 11:39pm
Rate this thread
istatistikler

Web Stats