Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, MUT İLÇEMİZ NET sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, June 27th 2008, 8:59pm

Esim Tarim Aletleri'nden bir ilk

İlçemizde çapa motoru imalatı yapan Eşim Tarım aletleri lşt. artık eğitim de veriyor.

Kullanıcı eğitimi ve iş güvenliği kapsamında Çapa Motoru (Bahçe El Traktörü) kullanım, bakım, teknik eğitim ve iş güvenliği konusunda kurs veren Eşim Tarım Aletleri Ltd.ti. İlk etapta tam 74 kişiye teknik destek sağladı.

Eşim Tarım Aletleri Ltş. Sahibi Celal Eşim ve teknik ekibi tarafından satış yaptığı il ve ilçelerde verilen kurs, hem teori hem de uygulamalı eğitimle gerçekleştirildi. Bilgisayar destekli olarak slâyt gösterisi, görsel anlatım ve bunlara ilave olarak yazılı dokümanlarla teori eğitimlerini alan vatandaşlar daha sonra uygulamalı eğitimlerini birebir çalışmalarla aldılar.

Kursiyerlerin almış oldukları eğitimle, teknik bilgi, bakım, kullanım ve iş güvenliği seviyeleri arttırılmış oldu. Eğitimleri sonrasında sınava tabi olan kursiyerlerden başarı gösterenler, eğitim sertifikasını almaya hak kazandılar.

Celal Eşim ve teknik ekibi tarafından anlatılan konuların öncelikli başlıkları, İş güvenliği önlemlerini alma, motor ve motor aksamına ilişkin bakım ve ayarları yapma, Çapa Motoru aktarma organlarının kontrol bakımını yapma, donanım sistemlerinin kontrol ve bakımı şeklinde idi.

Türkiyede bir ilk sayılabilecek bu çalışmayı yapan Eşim Tarım Aletleri Ltd. Şti. Sahibi Celal Eşim ve teknik kadrosu, Halka hizmetlerinin devam edeceğini belirtti.

• "mutilcemiz.net" bir kadın

Meslek: Editör

• Özel mesaj gönder

2

Friday, June 27th 2008, 10:10pm

Cevap: Esim Tarim Aletleri'nden bir ilk

:) Celal Bey'e ve ekibine;bu egitici toplumsal duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum.Sayelerinde bilinçsiz kullanımlar azalacak.
Paylaşım için sağolun,emeğinize sağlık...

3

Saturday, June 28th 2008, 2:28pm

güzel bir uygulama en azindan capa motoruyla yapilan kazalar önlenmis olur

haber icin tesekkürler

Counter:

Hits heute: 1,676 | Hits gestern: 6,162 | Hits Tagesrekord: 32,785 | Hits gesamt: 7,125,923 | Klicks heute: 2,727 | Klicks gestern: 15,479 | Klicks gesamt: 98,935,988 | Alter (in Tagen): 1,962.22 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats