You are not logged in.

Dear visitor, welcome to MUT İLÇEMİZ NET. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "Mut'tan Haber" is female
  • "Mut'tan Haber" started this thread

Occupation: Haberci

• Send private message

1

Friday, May 17th 2013, 4:24pm

Nebi Yılmaz, MHP'den Mut Belediye Başkan Aday Adayı

NEBİ YILMAZ MHP'DEN MUT BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

İl Genel Meclis Üyesi Nebi Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Mut ilçe Belediye Başkan aday adayı olduğunu 2 bin Türk Bayrağı dağıtarak açıkladı.

MHP İlçe binası önünde ki Aday Adaylığı açıklamasına Gülnar Belediye Başkan’ı Ahmet Günel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir konuşma yapan MHP Mut İlçe Başkan’ı Mehmet Özkan, Partili partisiz herkese kapımız açık. Kavga değil barış içerisinde, hizmet verenleri alkışlama ve yanlış yapanları da uyarma politikası içerisinde olacağız. Kendine güvenen herkes Aday Adaylığını süreç içerisinde açıklayabilir. Bunu Genel merkez değil siz halkımızla beraber aday adayların içerisinden adayımızı seçeceğiz dedi.

Mut Belediye Başkanlığına Aday Adaylığını açıklayan Nebi Yılmaz, Özü ve sözü bir haktan yana, halkın yanında 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Mut Belediye Başkan Aday Adayı olarak sizlerin karşısına çıkıyorum. Memleketimi, ilçemizi ve insanlarımızı seviyorum. İlçemizin temel sorunlarını çok iyi biliyor ve sorunların alışıla gelmiş belediyecilik anlayışıyla çözülemeyeceğini de biliyorum. Bu nedenle belediyecilikte hizmet etmenin tek yolu olan ilgili olmak, bilgili olmak ve takip etmek düsturlarıyla yola çıktım. Üreten, gelişen ve büyüyen bir Mut için desteklerinizi bekliyorum dedi.

Mutsondakika.Net
muttan haber

Her türlü başvuru, haber, mesaj ve etkinlik duyuruları için iletişim:
bilgi@mutilcemiz.net

Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/mutilcesi.net

• "Mehmet ÜNLÜ" is male

Occupation: Emekli

• Send private message

2

Friday, May 17th 2013, 9:30pm

Nebi Kardeşimi çıkmış olduğu bu kutsal yolda tebrik ediyorum.
Allah yar ve yardımcısı olsun.

Başka aday adaylarla birlikte Mut adına çıkacağınız bu yarışta şahsım adına başarılar diliyorum.Mut için hayırlısı ne ise o olsun diyorum.

Mut'un siyasi ve insan yapısı ile kültürü ile diğer komşu ilçelere benzemeyen bir yapısı var.
Mut insanı siyasete biraz sırtı dönük yaşamışlar ama, siyasetsiz de olmadığını görmüşler.

Çıktığınız bu yolda, (adaylığınızı erkenden büyük bir medeni cesaretle açıklamanız) Mut'un köklü problemlerini çözümü noktasında kabul gören fikirler üreteceğinizden eminim.
Tepeden inme emrivaki aday tespitleri ile Mut problemlerini çözemez..
Mut kendi göbeğini kesmesini bilmelidir artık.
İlçe Teşkilatlarının çıkardıkları adayı yukarısı koşulsuz kabul etmelidir.

Mut, bütün partilerin gözünde üvey evlat muamelesi görmektedir.Bunu hak etmiyor.

Aday tespitlerinde Mut kendi ağırlığını koymalıdır artık.(milletvekilliği tespitlerinde olduğu gibi)Yedinci sekizinci sıralarla yetinmekten vazgeçmelidirler..
Bütün Mut'lular oturup istişare yapsınlar;"neden 45 yıldır bir milletvekili çıkaramıyoruz diye." Bunun cevabı vardır.

Nebi Kardeşim;
Cesur ve yenilikçi çıkışınla,
Yaratıcı ve pozitif düşencelerinle,
Bilgi ve birikimlerini tüm Mut halkının yararına kullanma fikrinle,
İşbirlikçi,yenilikçi ve yaratıcı tavrınla,
Bilinçlendirme,bilgilendirme ve fikir paylaşımı noktasında ortaya koyduğun duruşunla,
Seni kutluyorum.
Hayırlı olsun.
Diğer adaylarında bir an önce adaylıklarını açıklamalarını MUT ekseninde politika yapmalarını,fikir üretmelerini,rekabet ortamı oluşturmalarını diliyorum
Bizler siyasetten korkmamalıyız.
Siyaset bu ülkeye hizmet için olmalıdır.
Bizde bu ülkeyi seviyoruz...
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

Counter:

Hits today: 1,321 | Hits yesterday: 3,739 | Hits record: 32,785 | Hits total: 3,955,522 | Clicks today: 10,909 | Clicks yesterday: 31,532 | Clicks total: 24,310,414 | Counter age (days): 1,219.6 | Counts since: Jul 27th 2011, 11:39pm
Rate this thread
istatistikler

Web Stats