Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, MUT İLÇEMİZ NET sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Adabey

Yönetici

• "Adabey" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Adabey"

Meslek: Sosyal Pedagog/Danışman

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, July 30th 2014, 8:13am

Şahap Dönmez'in Şiir Kitabı Yayımlandı

ŞAHAP DÖNMEZ’İN “DÖRT KIRMIZI KARANFİLDİK BİZ” ADLI ŞİİR KİTABI YAYIMLANDI

Hemşerimiz Şahap Dönmez “Dört Kırmızı Karanfildik Biz” adlı şiir kitabını yayımladı.

“Bitmedi tutsaklığıma ait olan zaman
Sensiz tükettiğim her an
Geçip gidiyor ömrümden
Bana ayrılan zaman”

Şahap Dönmez kimdir?

1960 yılında Mut’ta çiftçi bir ailenin sekiz çocuğundan birisi olarak doğan Şahap Dönmez, daha lise yıllarından itibaren siyasal düşüncelerinden dolayı sürgünler yaşadı. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 12 Eylül 1980’de işkencelere uğradı. Sonraki yıllarda çeşitli işlerde çalıştı, işçilik yaptı.

Hemşerimiz Şahap Dönmez kısa bir süre sonra şair kadromuza katılacak şiirlerini Mutilcemiz.Net okurları ile paylaşacaktır.

mutilcemiz_logo

mutilcemiz

• "Yörükbeyi" bir erkek

Meslek: Eğitimci

• Özel mesaj gönder

2

Friday, February 12th 2016, 4:43pm

Tebrik

Değerli hemşehrim,Köylüm Arkadşım,başarılarınla hep guru duydum, bu çalışmanla hayat sana çok değerli ve güzel ufuklar açsın.Selmlar
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

Counter:

Hits heute: 9,286 | Hits gestern: 6,707 | Hits Tagesrekord: 32,785 | Hits gesamt: 9,370,420 | Klicks heute: 58,433 | Klicks gestern: 25,067 | Klicks gesamt: 110,037,243 | Alter (in Tagen): 2,278.88 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats