Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, MUT İLÇEMİZ NET sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, February 9th 2018, 11:14pm

Adobe photoshop pen tool kullanımı, photoshop dersleri, after effects kullanımı, adobe premiere kullanımı, Corel videostudio kullanımı

ÖRNEK İNTRO
Bu inrtonun yapımını kısa zaman sonra kanalımda anlatacağım Öğrenmek isteyen arkadaşlar abone olup uyarı zilinide açmaları tavsiye olunur

Adobe after Effects programı ile çalışırken dikkat etmemiz gereken konular anlatılmıştır.
Menü ayarları
render ayarları
ram ayarları
dosyaları saklama
kompozisyon çalışması
efektler

Bu anlatımda Adobe Premere pro cc2017 programı ile videolarımızın başlangıçta görüntünün yavaş yavaş gelmesi ve sonuna doğru yavaş kararması nasıl yapılır anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

premiere ile video hızlandırma, yavaşlatma ve geriye oynatma

Bu anlatımda Video düzenleme programı olan Corel Videostudio X8 ile Video girişinin aydınlanarak açılması ve video sonunun karararak kapanması anlatılmıştır. Corel videostudio ile videoları iç içe geçirme ve Chrome key uygulamasının yapılışı gösterilmiştir.

Corel Videostudio X8 ile videolarımızı yavaş oynatma, hızlı oynatma ve geriye oynatmayı nası yapıyoruz anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle.

Adobe photoshop cc 2017 programında pen tool aracıyla resmi seçme işlemi ve dekupe nasıl yapılır aracın kullanımı nasıldır nelere dikkat etmeliyiz anlatmaya çalıştım

Adobe Photoshop cc 2017 programında yazı içerisine resim ekleme nasıl yapılır PNG formatında çıktı nasıl alınır göstermeye çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Adobe after Effects cc 2014 programında hazır şablonları nasıl kullanırız şablonlara kendi fotoğraflarımızı, resimlerimizi, videolarımızı nasıl değiştiririz mevcut yazıyı değiştirmeyi nasıl yaparız anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Corel videostudio X8 ultimate programı ile sinematik efekti nasıl yapılır anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Bu anlatımda PDF dosyalarının photoshopta nasıl açılacağını anlatmaya çalıştım

Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats