Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, MUT İLÇEMİZ NET sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mutilcesi

Editör

• "mutilcesi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mutilcesi"

Meslek: Editör

• Özel mesaj gönder

1

Friday, March 9th 2018, 5:45pm

Yazarımızın ilk kitabı çıktı

YAZARIMIZIN İLK KİTABI ÇIKTI

Yazarımız Celal Necati ÜÇYILDIZ’ın ilk kitabı yayımlandı.

Yazarımız Halkbilimi Araştırmacısı Celal Necati ÜÇYILDIZ’ın "Ay Işığında Gidenler" adını taşıyan ve Tahtacı yaşamından kesitlerin konu edildiği ilk kitabı çıktı.

Kitabının nasıl temin edinilebileceğini dair sorumuz hakkında açıklamada bulunan yazarımız Celal Necati ÜÇYILDIZ, "Bu ilk kitabımı yaşadığınız her kentte "Yurt Kitap" yayınları arasında bulmanız mümkün. Size benden daha yakın. Keyifli okumalar diliyorum." dedi.

Yazarımızın "Ay Işığında Gidenler" adı ile çıkardığı ve Tahtacı yaşamından kesitlerin konu edildiği ilk kitabı ile ilgili ilk söyleşi ve imza etkinliği 17 Mart 2018, Cumartesi günü, saat 13.00’de Eğitim-Sen Silifke Şubesi’nde yapılacak.

Yazarımız Halk Bilimi Araştırmacısı Celal Necati ÜÇYILDIZ etkinlik çağrısında "Elli yıla yakındır gazetelerde, dergilerde ve internet sitelerinde yazılarımız ile sizlerle birlikte olduk. Bu kez ilk öykü kitabım ile sizlerin karşısına çıkacağım. Bütün dostları davet ediyorum." dedi.

Yaptığı folklorik araştırmalar, işlediği konular ile bizleri bilgilendiren ve aydınlatan yazarımızı kutluyor okurunun bol olmasını temenni ediyoruz.

Mutilcemiz.Net Haber Servisi
mutilcemiz_logo

mutilcemiz

Şu anda sizin dışınızda 1 kullanıcı bu konuyu geziyor:

1 Misafir

Counter:

Hits heute: 172,442 | Hits gestern: 46,405 | Hits Tagesrekord: 172,442 | Hits gesamt: 11,174,858 | Klicks heute: 845,062 | Klicks gestern: 277,171 | Klicks gesamt: 117,308,304 | Alter (in Tagen): 2,637.79 | Gezählt seit: Jul 27th 2011, 11:39pm
Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats