Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, MUT İLÇEMİZ NET sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, March 29th 2018, 3:31pm

Photoshop eğitimleri, Corel videostudio kullanımı, instagram videosu hazırlama, bilgisayar donanımını öğrenme, blufftitler kullanım videosu

PHOTOSHOP İLE PHOTO COLLAGE HAZIRLAMA

Adobe photoshop cc 2017 programı ile photoshopta fotoğraf şablonu oluşturma nasıl yapılır konusunu anlattım.

HAZIR ÇERÇEVELERE FOTOĞRAF YERLEŞTİRMEK

Bu anlatımda elimizde hazır bulunan çerçevelere fotoğraf yerleştirme işlemini nasıl yapıyoruz anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

PHOTOSHOPTA KATMANLARLA ÇALIŞMA

Bu anlatımda Adobe photoshop cc 2017 ile photoshop layers, photoshop katmanlar kullanımı, katmanların özellikleri anlatılmıştır

COREL VİDEOSTUDİO İLE KAR VE YAĞMUR YAĞDIRMAK

BİLGİSAYAR DONANIMINI ÖĞRENME

bilgisayar donanımını öğrenme, Donanıma nasıl bakılır, anakart modeli ekran kartı, ram işlemci özelliklerini öğrenme

PREMİERE İLE İNSTAGRAM VİDEOSU HAZIRLAMA

Bu anlatımda instagram hesaplarımız için kare video adobe premiere programında nasıl hazırlanır anlatmaya çalıştım. faydalı olması dileğimle

BLUFFTİTLER KULLANIM VİDEOSU

Blufftitler kullanımı türkçe anlatım, 3d yazı, intro, animasyon yapımı nasıl yapılır anlatmaya çalıştım.

EXCELDE HÜCRELERİ KİLİTLEME

Bu anlatımda Microsoft excel 2016 programı ile Excelde tek tek hücre kilitleme, Excelde sayfa koruma, nasıl yapılır anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

BLUFFTİTLER İLE 3D YAZI VE İNTRO YAPMA

Blufftitler kullanımı, Blufftitler ile yazı yazma
3D yazı yazma, intro hazırlama ve giriş videosu yapma programı olan Blufftitler kullanımını anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Bu konuyu değerlendir
istatistikler

Web Stats